wtorek, 3 listopada 2009

Poznań: Silverlight 3, Blend 3, .NET Ria Services na żywo

SL3_Blend3_RiaServices 

Poznań to pierwsze miasto, które odwiedziłem w ramach swoich wystąpień na grupach .NET poza granicami Krakowa. Poznańska Grupa .NET to moim zdaniem wręcz idealne miejsce na prezentacje. Nie inaczej było w ostatni czwartek, kiedy w Poznaniu dane było mi zaprezentować najciekawsze elementy Silverlight 3, Blend 3 oraz .NET Ria Services. Duża aktywność słuchaczy uczyniła spotkanie bardzo wartościowym, także dla mnie.  Ze względu na czas skrótowo przedstawiłem .Net Ria Services (co z pewną premedytacją przed wystąpieniem sobie założyłem). Nie przeszkadza mi to zaliczyć spotkanie do najbardziej udanych. Zaakcentowałem, to na czym najbardziej mi zależało. Nigdzie też do tej pory nie wytworzyła taka luźna, miejscami wręcz rozrywkowa atmosfera –:)

Tym razem przedstawiłem zupełnie nową prezentację, będącą niejako podsumowaniem moich prac z ostatnich miesięcy już po premierze finalnej wersji najnowszej odsłony platformy Microsoftu dla aplikacji RIA . Przygotowałem na tę okazję dość spory materiał video, kierując się zasadą, że lepiej po prostu daną rzecz pokazać niż długo o niej prawić. Najbardziej jestem zadowolony z najdłuższej produkcji Expression Blend 3 - cz.1 demonstrującej przekrojowo większość możliwości SketchFlow. Poniżej zamieszczam wszystkie materiały.

Prezentacja PowerPoint

Praktyczne przykłady

Nagrania video używane przy prezentowaniu


Silverlight 3 - cz.1


Silverlight 3 - cz.2


Expression Blend 3 - cz.1


Expression Blend 3 - cz.2


Expression Blend 3 - cz.3


.NET Ria Services July 2009 CTP - cz.1


.NET Ria Services July 2009 CTP - cz.2


.NET Ria Services July 2009 CTP - cz.3


.NET Ria Services July 2009 CTP - cz.4

P.S  Dziękuję liderom grupy za wyprawę na miasto oraz za pomoc w różnych sprawach.

2 komentarze:

Andrzej Piotrowski pisze...

Naprawdę mimo że byłem tylko 30 min - bo czasowo sprawy poza zawodowe. To naprawdę jestem pełen podziwu z jaką łatwością i gracją prezentujesz :)
Odwiedz jeszcze raz Poznan.

anutarius pisze...

Dziękujemy serdecznie w imieniu całej grupy za odwiedziny i polecamy się na przyszłość :)