środa, 24 sierpnia 2011

Mango 7712 + drugi artykuł o lokalnej bazie

Po powrocie z urlopu wgrałem na telefon system Mango 7712, o którym w ostatnim poście wspominałem. Mimo dość długiej książeczki instrukcji i wielu ostrzeżeń w niej zawartych wszystko poszło według planu. Na całość procesu złożyło się: instalacja narzędzi Beta 2 Refresh i specjalnej wersji Zune, pobranie najnowszych poprawek, zrobienie backupu urządzenia oraz instalacja 3 aktualizacji (pierwsza dla umożliwienia aktualizacji, druga - do wersji 7043, trzecia - do wersji 7712). Jedyna rzecz, o której wyraźnie nie napisano, to fakt że do pobrania właściwych aktualizacji trzeba być zalogowanym w programie Zune, ale to wydaje się oczywiste. Jako ciekawostkę powiem, że dokonałem tego na polskim Windows i większość komunikatów, w tym Zune były zlokalizowane w naszym języku –:)

Ostatnio dużo działo się z WP 7.1 - otworzono marketplace, pojawił się nowy toolkit oraz SDK w wersji RC. O tych dwóch ostatnich napiszę więcej w kolejnym poście.

Chciałbym nadmienić, że międzyczasie ukazała się na MSDN druga część mojego artykułu o lokalnej bazie danych. Miłej lektury!

Brak komentarzy: